Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

vivo V7 – bezramkowy dobry smartfon

vivo V7 _1

Firma vivo postanowiła dołączyć do grupy producentów, którzy uparcie dążą do produkcji bezramkowych smartfonów. Dlatego też w błyskawicznym tempie opracowała nowy model, dostępny pod nazwą – vivo V7. Urządzenie to jest uznawane za typowego średniaka. Mówi się również, że ma przyzwoite dodatki. Posiada 5,99-calowy wyświetlacz, a to już dobra wiadomość, bo jest całkiem duży. Do tego jeszcze ma 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 450 oraz układ graficzny Adreno 506, co też zasługuje na pozytywną opinię. W smartfonie zastosowano 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci na dane. Wyposażono go w baterię o pojemności 3225 mAh. Z wyglądu prezentuje się dość klasycznie.

vivo V7 _2

Jest jednak elegancki, dobrze wykonany, duży i cienki. Mógłby podobać się wielu osobom. To naprawdę bezramkowy dobry smartfon, który powinien trafić do wielu osób. W przeliczeniu na złotówki, cena tego modelu to dokładnie 1215 zł. Aktualnie telefon jest dostępny w sprzedaży w Indiach. Gdzie pojawi się w przyszłości, czas pokaże.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)