Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Turing Phone – elegancki i bezpieczny

 

Turing Phone_1

Smartfon o nazwie Turing Phone to urządzenie, o którym mówi się już od jakiegoś czasu i nie ma co się temu dziwić. Każdy czeka, aż w końcu pojawi się na rynku. Plotki o jego specyfikacji i wyglądzie są jednak wiadomościami, do których trzeba podejść z dużym dystansem. Urządzenie to charakteryzuje się obudową, która została wykonana z liquidmorphium. Wszystko wskazuje więc na to, że telefon jest przed wszystkim bardzo odporny, odporniejszy niż stal i tytan. Nie da się go wyginać, jest odporny na korozję, a gdyby tego było mało trzeba podkreślić, że wytrzymuje uderzenia. Każdy koniecznie musi wiedzieć, że urządzenie to wykonane w ten sposób i z tych materiałów jest niesamowicie eleganckie.

Turing Phone_2

Bardzo ładnie się prezentuje, dzięki czemu przykuwa uwagę coraz większej liczby osób. Najprawdopodobniej szybko zdobędzie szerokie grono fanów. Stanie się urządzeniem godnym wyboru i polecenia, a tym bardziej zastosowania. Ciekawe tylko ile będzie kosztować i gdzie będzie dostępny w sprzedaży. Na te wieści jeszcze trzeba poczekać.

Więcej o urządzeniu – http://www.telix.pl/artykul/turing-phone-wodoodporny-smartfon-z-obudowa-z-cieklego-metalu-3,68558.html

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)