Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Smartfon Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4_1

Niewątpliwie jednym z najlepszych smartfonów, które obecnie dostępne są na rynku jest Samsung Galaxy S4, który wyróżnia się przede wszystkim wykonana z poliwęglanu obudową. Podstawową zaletą jest najnowsza wersja systemu operacyjnego, jakim jest Android 4.2.2 Jelly Bean, który obsługuje interfejs TouchWiz UI. W tym urządzeniu o wydajność działania zadba czterordzeniowy procesor 1,9 GHz lub dysponujący ośmioma rdzeniami procesor 1,6 GHz. Wszystko zależy od kraju, w którym występuje dana wersja telefonu. Samsung Galaxy S4 dysponuje układem graficznym PowerVR SGX 544MP oraz dwoma gigabajtami pamięci RAM. W tym modelu telefonu mamy do dyspozycji 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, a także dysponujemy złączem kart microSD.

Samsung Galaxy S4_2

Oglądanie filmów lub przeglądanie stron Internetowych jest szczególnie wygodne dzięki zastosowaniu aż pięciocalowego wyświetlacza, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1080×1920 pikseli. Przy jego produkcji wykorzystano technologię Super AMOLED, a reakcja wyświetlacza na dotyk stoi na zadowalającym poziomie.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)