Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Smartfon AllView Viper i4G już dostępny w Play

AllView Viper i4G_2

Do oferty operatora telefonii komórkowej Play trafił nowy smartfon AllView, czyli model Viper i4G. Cechami charakterystycznymi smartfona AllView Viper i4G pozostaje przede wszystkim wykorzystanie czterordzeniowego procesora, 1-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM oraz 4,7-calowego ekranu dotykowego. Ponadto użytkownicy telefonu AllView Viper i4G mają do dyspozycji dwa aparaty fotograficzne o matrycach 5 Mpx (główna) i 2 Mpx (frontowa kamera). Wyświetlacz smartfona pracuje w rozdzielczości 854×480 pikseli, a o jego odporności decyduje fakt, iż został on pokryty warstwą solidnego szkła pozwalającego uodpornić ekran na zarysowania.

AllView Viper i4G_1

Klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzenia AllView Viper i4G będą mieli do czynienia z systemem operacyjnym Google Android 4.4.2 KitKat, a także procesorem Quad Core o częstotliwości taktowania 1,30 GHz. Wewnętrzna pamięć smartfona, która ma pojemność 8 GB pozwala na przechowywanie wszystkich niezbędnych plików. Z kolei dużym plusem jest obecność slotu na kartę microSD do 32 GB.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)