Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Samsung Galaxy S5 Plus z procesorem Snapdragon 805

Samsung Galaxy S5 Plus_1

Odświeżona wersja smartfona Samsung Galaxy S5 znajdzie się niebawem w ofercie koreańskiego producenta. Samsung Galaxy S5 Plus, bo o nim mowa będzie korzystał z możliwości procesora Qualcomm Snapdragon 805, który charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością. Czterordzeniowy układ wykorzystuje rdzenie Krait 450, a także interesujący układ grafiki Adreno 420. Smartfon Samsung Galaxy S5 Plus korzysta z technologii LTE Cat6, dzięki której prędkość pobierania może wynieść 300 Mbps. Akumulator smartfona ma pojemność 2800 mAh. Telefon pojawił się najpierw w Holandii, jednak jego pozytywne przyjęcie w tym kraju może spowodować, iż doczeka się on także większej ilości premier na europejskim rynku.

Samsung Galaxy S5 Plus_2

Smartfon dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, granatowym, żółtym oraz białym. Urządzenie wyróżnia 5,1-calowy ekran Super AMOLED, a także możliwość rejestrowania wideo Full HD. Samsung Galaxy S5 Plus dostępny jest już w ofercie kilku operatorów.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)