Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Popularne smartfony w ofercie Play

smartfony w ofercie Play_1

W sklepie internetowym Play można dostać przeróżne urządzenia, a w tym oczywiście smartfony. Aż chciałoby się zapytać jakie, ale na pewno byłoby trzeba zbyt długo je wszystkie wymieniać. Warto wobec tego wspomnieć tylko o wybranych, o najpopularniejszych. Obecnie wielkim hitem w ofercie Play jest jak nie trudno się domyślić, Samsung Galaxy Note8. To w ogóle nowość na rynku, więc szybko zyskał popularność i w tej kuszącej cenie stał się przedmiotem prawdziwego pożądania. Wciąż do popularnych modeli smartfonów w ofercie Play i to nie tylko dlatego, że ma dobrą cenę, ale głównie doskonałą specyfikację, zalicza się Huawei P8 Lite.

smartfony w ofercie Play_2

Zdawać by się mogło, że telefony Xiaomi nie są popularne i raczej nikt za nimi nie przepada, a jednak jest inaczej. To właśnie model Xiaomi Redmi 4A zdobywa coraz większą sławę. Ale to jeszcze nie wszystko. Popularnością u tego operatora cieszą się też modele LG. Przykładem może być LG K8. Smartfonów w ofercie Play nie brakuje, więc każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)