Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Oppo R11

Oppo R11_2

Jeżeli ktoś jest szczególnie zainteresowany smartfonem Oppo R11, to powinien koniecznie zajrzeć do specyfikacji technicznej tego modelu, która już jest dostępna w Internecie. Urządzenie z systemem Android 7.1 Nougat ma aż 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. W smartfonie producent zastosował 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660, a do tego również układ graficzny Adreno 512. Maksymalna pamięć operacyjna tego modelu wynosi 4 GB RAM. Dwa dobre aparaty, a także czytnik linii papilarnych – wszystko przyciąga uwagę coraz większej liczby osób zainteresowanych nabyciem nowego urządzenia. Pojemność akumulatora wynosi 3000 mAh.

Oppo R11_1

To ogólnie rzecz ujmując całkiem duży telefon, który jest wyposażony w dobre podzespoły. Ładnie się prezentuje, ma przydatne funkcje. Jest urządzeniem godnym uwagi. Tylko gdzie będzie dostępny smartfon R11? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Należy wobec tego uważnie śledzić aktualności publikowane w tej sprawie, a informacji powinno przybywać.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)