Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

OnePlus 5T

OnePlus 5T_2

Smartfon OnePlus 5T, pomimo iż do najpopularniejszych nie należy, jak najbardziej zasługuje na zainteresowanie, a tym bardziej na zapoznanie się z jego specyfikacją. Wyposażeniem tego modelu ma być Snapdragon 835 i 6 GB / 8 GB pamięci RAM. Dodatkowo smartfon ten ma baterię o pojemności 3300 mAh i system Android 7.1.1 Nougat. Przekątna ekranu tego modelu to 6 cali. Wygląda na naprawdę bardzo duże urządzenie. Zapowiada się więc całkiem duży model, ale kto się na niego skusi? Wygląda pozytywnie, specyfikacja prezentuje się też dobrze, tylko jest jeden minus. Do najpopularniejszych smartfonów nie należy, więc może być tak, że nie wszyscy będą chcieli decydować się na jego wybór.

OnePlus 5T_1

Pełną specyfikację można sprawdzić na stronie producenta. Możliwe, że jest w nim coś, co przyciągnie uwagę i jednak zmotywuje do zakupu. W każdym razie cena nie powinna być zniechęcająca. To nie jest szczególnie drogi produkt. Niektórzy zdecydują się na ten wybór z uwagi na duży wyświetlacz. Dla wielu osób właśnie to ma największe znaczenie.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)