Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Lenovo K8 Note

Lenovo K8 Note_2

Chińska firma Lenovo prezentuje nowy smartfon model K8 Note. Urządzenie to ma szokującą specyfikację techniczną, a mimo to należy do średniej półki cenowej. Posiada metalową obudowę, co przyciąga uwagę w pierwszym momencie. Na tylnym panelu zaś znajduje się czytnik linii papilarnych. Nie ma zbyt dużego ekranu, ale też nie jest mały, bo dokładnie 5,5-calowy IPS LCD Full HD. Szokujący jest tu procesor. Producent zastosował w nim 10-rdzeniowy procesor MediaTek Helio X23, a także układ graficzny ARM Mali-T880 MP4. Smartfon ma do 4 GB pamięci RAM. Bateria ma zaś pojemność 4000 mAh. Wersja z 3 GB pamięci RAM ma kosztować około 740 zł, a wersja z 4 GB pamięci RAM będzie kosztować w granicach 800 zł. Nie jest to wysoka cena.

Lenovo K8 Note_1

Co prawda Lenovo nie jest szczególnie znany z produkcji dobrych smartfonów, ale mimo to podane powyżej urządzenia zasługują na zainteresowanie. Wszystko jeszcze wyjaśni się w niedalekiej przyszłości, kiedy smartfony zostaną przetestowane, ale już dziś można powiedzieć, że warto je sprawdzić.

 

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)