Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Krążą plotki na temat nowego HTC U12+

HTC U12+_1

Aktualnie w sieci krążą plotki, które opisują nowy smartfon HTC U12+. Zainteresowani doszukają się między innymi zdjęć, których jest już coraz więcej. Gdyby wierzyć plotkom, to smartfon jest całkiem atrakcyjny, elegancki i nowoczesny. Właściwie wielkich różnic nie ma, biorąc pod uwagę poprzedni model. Jednak w oczy zdecydowanie się rzuca podwójny aparat. Smartfon ten ma 6-calowy ekran LCD o proporcjach 18:9. Wszystko wskazuje też na to, że został wyposażone w dwa głośniki BoomSound. Telefon posiada Edge Sense 2 i przyciski reagujące na siłę nacisku. Ramka reagująca na nacisk pozwala na uruchomienie aplikacji, sterowanie jasnością i orientacją ekranu, aktywowanie trybu obsługi jedną ręką, uruchomienie aparatu, wirtualnego asystenta i latarki.

HTC U12+_2

System operacyjny tego modelu to Android 8.0 Oreo. W jego wyposażeniu można znaleźć też ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845. Urządzenie ma 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jego bateria ma pojemność 3500 mAh. Smartfon sprawia wrażenie dobrego, funkcjonalnego telefonu.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)