Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Jakie smartfony psują się najczęściej?

smartfony_psujace_sie_2

Każdy, kto rozgląda się za nowym smartfonem z reguły chce zainwestować w taki, który przynajmniej nie będzie się zbyt często psuł, a najlepiej to w ogóle. Pytanie tylko, jakie smartfony w ogóle się nie psują albo inaczej, które psują się najczęściej? Na liście urządzeń zaliczanych do najczęściej się psujących należą kolejno produkty firmy Samsung, Xiaomi, Motorola, Huawei, InFocus, 10or, LGE, Longcheer, Lenovo oraz OnePlus. Jeżeli więc ktoś zastanawia się nad zakupem nowego smartfonu, powinien wziąć pod uwagę tę właśnie kwestię. Trzeba natomiast mieć na uwadze to, że nie jest to regułą. Czasem awaria jest naprawdę drobna, często z winy użytkownika.

smartfony_psujace_sie_1

Takie właśnie marki, których smartfony najczęściej lądują w serwisach podał jeden z serwisów poświęconych tematyce urządzeń mobilnych. Do częstych napraw przekazywane są również produkty firmy Apple. Są to przede wszystkim takie modele jak: iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 6 Plus oraz iPhone 7 i kilka innych. Należy jednak pamiętać, że nie ma tu żadnej reguły.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)