Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Jaki będzie Galaxy Note III?

Samsung Galaxy_Note II

Na ten smartfon czeka wiele osób, zastanawiając się, czym będzie się różnił od swojego poprzednika, i w czym ma być lepszy od innych smartfonów obecnych na rynku. Dopóki smartfon nie zostanie oficjalnie zaprezentowany trudno o wiarygodne informacje. Są jednak pogłoski na ten tego, jaki Samsung Galaxy Note III ma być, i niektóre z nich brzmią bardzo wiarygodnie.

Jedna z nich głosi, że w trzeciej wersji popularnego smartfona ma być większy ekran. Seria Galaxy Note znana jest przede wszystkim ze swoich dużych ekranów. To jej główna zaleta. To telefony adresowane dla osób, które chciałyby mieć tak duży ekran w smartfonie, by można było obejść się bez tabletu. Nietrudno więc przypuścić, że w Galaxy Note III atut ten zostanie jeszcze bardziej podkreślony i ekran ma być większy. Ma mieć przekątną o długości prawie 6 cali, ma to być dokładnie 5,9-cala.

Samsung Galaxy Note II

Można się także spodziewać wysokiej rozdzielczości. Przez swoją wielkość Samsung Galaxy Note III będzie o wiele mniej poręczny, ale na pewno znajdą się na niego nabywcy, tym bardziej, że jeśli chodzi o taką wielkość ekranu Samsung nie ma żadnej konkurencji. Na pewno nowszy model będzie miał bardziej wydajny procesor, bo obecność lepszych podzespołów w coraz to nowszych modelach to już standard. Pojawiają się także pogłoski o innej technologii wykonania ekranu, nadającej mu jeszcze większą wytrzymałość.

 

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)