Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Dane sprzętowe i recenzja Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4_3

Jednym z najbardziej wydajnym telefonów, które obecnie dostępne są na rynku jest Samsung Galaxy S4, który pracuje na cztero lub ośmiordzeniowym procesorze, którego częstotliwość taktowania wynosi odpowiednio 1,9 lub 1,6 GHz. Procesor wspierany jest przez układ graficzny PowerVR SGX 544MP oraz przez dwa gigabajty pamięci operacyjnej RAM. W telefonie będziemy mieli do dyspozycji 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, natomiast powiększenie tej wartości umożliwi nam slot na kartę pamięci SD. Wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej ekranu wynoszącej 5 cali pozwoli na komfortowe korzystanie z telefonu i wyświetlanie obrazów oraz filmów w rozdzielczości 1080×1900 pikseli. Warto podkreślić, iż przy jego wykonaniu użyto szkła Gorilla Glass 3.

Samsung Galaxy S4_4

Samsung Galaxy S4 jest dostępny w wersjach 3G oraz 4G LTE, których wybór należy do indywidualnych potrzeb użytkownika. Główny aparat fotograficzny dysponuje matrycą 13 Mpx, a pozostałe funkcje telefonu to m.in. obsługa NFC, WiFi, GPS oraz odtwarzanie filmów w full HD.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)