Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Cena OnePlus 5

OnePlus 5_1

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się informacje na temat nowego smartfonu model OnePlus 5, który prezentuje się całkiem w porządku. Wielu internautów jedynie zastanawiało się, jakiej ceny może się spodziewać. Okazało się, że całkiem wysokiej, tylko, czy na pewno? Ceny smartfonów tej firmy prezentują się następująco – OnePlus One 1299 zł, OnePlus 2 1449 zł, OnePlus 3 1799 zł, a OnePlus 3T około 1850 zł. Jakiej ceny wobec tego można spodziewać się po modelu OnePlus 5? Najnowszy model ma kosztować podobno w granicach 2000-2100 zł. Jeżeli jednak jego cena dorówna do kwoty 2300 zł, urządzenie to byłoby najdroższym smartfonem w ofercie tej marki. Czy wobec tego zyska popularność i zainteresowanie? Niekoniecznie.

OnePlus 5_2

Smartfon całkiem dobrze wygląda, ma też atrakcyjny wygląd. Powinien wobec tego cieszyć się zainteresowaniem. Tylko ciekawe, czy pojawi się w Polsce. Na razie informacje te są zupełnie niewiadome. Także pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wiadomość, która ukaże się w odpowiednim czasie.

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)