Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Apple iPhone 5 – najszybszy i najcieńszy smartfon Apple.

Apple iPhone 5

Smartfony Apple zawsze wyróżniały się smukłością, a najnowszy iPhone jest jeszcze cieńszy niż jego poprzednicy. Jest także większy, to wynika zastosowania w nim ekranu o przekątnej 4 cali, a nie jak we wcześniejszych modelach 3,5. Wraz ze zwiększeniem ekranu w Apple iPhone 5 pojawiła się także wyższa rozdzielczość 1136 na 640 px. To oznacza, że zachowano rezultat 326 ppi.

Najnowszy iPhone jest najszybszy ze wszystkich smartfonów Apple i znajduje się pod tym względem w czołówce smartfonów. To wynik zastosowania w nim lepszego, szybszego procesora. Natomiast płynność pracy smartfona Apple iPhone 5 gwarantuje świetnie zoptymalizowany system operacyjny.

Apple iPhone_5

Jest to smartfon, który warto mieć i ze względu na atrakcyjny wygląd oraz solidność wykonania (zastosowane materiały to szkło i aluminium), ale przede wszystkim dużą funkcjonalność oraz szybkość działania. Najważniejsze cechy ostatniego smartfona Apple to procesor A6 (dwurdzeniowy), 1 GB RAM, system iOS 6.0, aparat 8 Mpix i dodatkowa kamerka. Największe wrażenie robi bardzo dobry aparat. Jego jakość to nie tylko matryca 8 Mpix, ale też świetna optyka i różne dodatkowe funkcje. Największe atuty to także wyświetlacz, bardzo czytelny i o doskonałej jasności, oraz doskonała wydajność.

O Apple iPhone 5 przeczytasz na stronie operatora PLAY.

 

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)