Jeśli kupiłeś smartfona i poszukujesz do niego ciekawych i pomocnych aplikacji to miejsce dla Ciebie! A może dopiero poszukujesz telefonu dla siebie i nie wiesz co wybrać? U nas znajdziesz opisy, specyfikacje techniczne modeli wielu marek. Zapraszamy!

Alcatel Onetouch Pop 3 nowością w Play

Alcatel Onetouch Pop 3_2

Play lubi zaskakiwać swoich klientów i oferować im coraz to nowsze modele smartfonów. Co prawda rynkowe nowości nie pokrywają się z nowościami jakie dostępne są w ofercie Play, gdyż operator ma nieco wolniejsze tempo, ale i tak potrafi zaskakiwać swoich klientów chociażby dzięki atrakcyjnym cenom. Doskonałym przykładem jest smartfon Alcatel Onetouch Pop 3, który w Play widnieje w zakładce nowości. Zapewne gdyby nie tak duże zainteresowanie klientów sieci Play, model ten nie cieszyłby się już tak dużą popularnością. W końcu tak naprawdę to klienci przedłużający umowę abonamentu albo decydujący się na nową, wybierają ten właśnie smartfon.

Alcatel Onetouch Pop 3_1

Nie ma co ukrywać, jego popularność w Play nie maleje, bo operator uwzględnił go w bardzo korzystnej cenowo ofercie. Każdy zainteresowany może go mieć już za 1 zł, zależnie od wybranej oferty. Jeżeli komuś nie przeszkadza, że nowość Play nie jest do końca nowością rynkową, powinien na spokojnie zapoznać się z parametrami tego urządzenia. Na pewno nie pożałuje.

 

Comments are closed.

Blog
(Input html or adsense code here)